Přihláška na výstavu

Termín konání: 7. - 10. 11. 2019

Místo konání: Aldis, Hradec Králové

    
Uvedené ceny jsou bez DPH. V ceně není zahrnuta stavba stánku.

Objednatel prohlašuje, že se seznámil se závaznými podmínkami pro účast na výstavách pořádaných Ing. Karmen Kebortovou, DIČ CZ7059163067, podnikatelkou nezapsanou v OR, IČ 49335791, ID RZP: 1771360. Objednatel se zavazuje, že uvedené závazné podmínky bere na vědomí a že se bude těmito podmínkami řídit.

Odesláním této závazné objednávky uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas ke zpracování osobních údajů pro interní potřebu výstavní správy a dále uděluji souhlas v souladu se zákonem č.480/2004 Sb. k zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků. Souhlas lze kdykoliv odvolat zasláním e-mailu s textem nezasílat na [email protected]

Nábytek, interiéry a bytové doplňky, téma, které je stále aktuální a stále v centru pozornosti. Výstava Bytová show je již jednadvacet let ideálním místem pro jejich prezentaci. Každému vystavovateli umožní ukázat tisícům návštěvníkům to pravé, to nejlepší z oboru, který zná, který umí a ve kterém má co nabídnout. Kongresové a výstavní centrum Aldis poskytuje pro konání výstavy vysokou úroveň služeb, důstojné prostory a veškeré zázemí včetně restaurací, baru a parkoviště.

Nabízíme také možnost přímo objednat stavbu výstavní expozice dle vašeho zadání. Vytiskněte si níže uvedený formulář, vyplňte a zašlete v co nejlepší kvalitě na adresu pořadatele. Na základě vašich požadavků vám sdělíme finální cenovou kalkulaci.

Návrh řešení půdorysu stánku