Na Bytové show 2019, ojedinělé přehlídce interiérů v našem regionu, uvidíte širokou nabídku více než 100 výrobních a obchodních firem na výstavní ploše 4 500 m2

Již od roku 1934 vyrábíme stoly, židle a další dřevěný nábytek. Naší specialitou jsou moderní stoly, na kterých nepoznáte, že jsou rozkládací, a jejichž nosnost je i přesto 150 kg.

Na výstavě Bytová show bude představena i novinka letošního roku pracovní stůl Gatta a židle Gatta Vorta s područkami.
Tyto výrobky si doposud na všech veletrzích, kde byly vystaveny, získaly obdiv odborné i laické veřejnosti:

  1. představení Nábytok a bývanie Nitra 2019 – výrobky byly představeny mezi nejlepšími vychytávkami veletrhu a byly zařazeny do hlavních zpráv televize Markýza jako upoutávka na zmíněný veletrh. Zároveň získaly nominaci a umístily se na druhém místě veletrhu.
  2. představení o týdne později veletrh For Interior - zde získaly Gran Prix – první místo veletrhu For Interior 2019 (zde získala druhé místo i lenoška Gatta, tato však vystavována v Hradce Králové nebude.)
  3. představení veletrh Moddom Bratislava před týdnem – výrobky byly zařazeny mezi oceněné (zde se neuděluje pořadí, ale výrobky získávají ocenění.

Popis výrobků:
Pracovní stůl Gatta – domácí kancelář, která je vyrobena z přírodního dubového dřeva se vzdušným designem. Výrobce do stolu zakomponoval skryté vedení kabelu a indukční nabíjení telefonu. Mimo to má pracovní stůl skrytou výsuvnou zásuvku s přihrádkami, která nenarušuje design pracovního stolu.
Židle Gatta Vorta s opěrkami má jedinečný otočný mechanizmus. Pokud není stolička zatížená, vrací se do původní polohy. Díky tomuto mechanizmu je i delší sezení na židli Gatta Vorta pohodlné.
Oba kusy nábytku díky svému ergonomickému řešení a provedení tvoří ideální celek nejen pro home office.

Kaplan Gatta 800

Při výrobě propojujeme dlouholeté zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a poznatky. O kvalitě našich produktů se můžete přesvědčit na Bytové show.

Vystavovatel: Kaplan nábytek s. r. o., www.kaplan-nabytek.cz