Na Bytové show 2019, ojedinělé přehlídce interiérů v našem regionu, uvidíte širokou nabídku více než 100 výrobních a obchodních firem na výstavní ploše 4 500 m2

Již od roku 1934 vyrábíme stoly, židle a další dřevěný nábytek. Naší specialitou jsou moderní stoly, na kterých nepoznáte, že jsou rozkládací, a jejichž nosnost je i přesto 150 kg.

Nejkrásnější sváteční dny – čas Vánoc už se blíží a PartyLite pro vás připravil nové exkluzivní 3knotové svíčky vůní SIGNATURE. Tato živoucí kolekce je inspirována jednoduchostí a krásou přírody.

Podlahy od německého výrobce, společnosti CLASSEN, vám poslouží po několik generací. Jsou kombinací nádherného přírodního designu dřeva či kamene a praktické odolnosti materiálu.

Víme, jak důležité je zdravé spaní, proto nabízíme jak vhodný nábytek do ložnice jako dřevěné postele, tak i luxusní zdravotní matrace splňující nejvyšší nároky.

Ložnicové sestavy nabízíme v různých variantách a sestavách postelí, komod, prádelníků, nočních stolků a skříní. V našem sortimentu naleznete postele, matrace, lůžkoviny a doplňky.

Uvidíte novinky v sortimentu dvoulůžkových postelí z masivu pro rok 2017. Postel z masivu GEONA vyniká ohýbaným hlavovým čelem a vyrábíme ji z kvalitního tvrdého českého buku o síle 4 cm. Lze si vybrat z více druhů barevného provedení oleje.

Nábytkové studio TAP nábytek vám pomůže vybavit váš byt, dům, zahradu, kancelář, restauraci či jinou provozovnu. Naši designéři vám navrhnou jak interiér, tak i exteriér podle vašich přání a finančních možností.

Spací systém nahrazuje funkci matrace a lamelového roštu, skládá se ze tří dílů. Tím hlavním je dvoustranný lamelový rošt vyplněný jednotlivými kusy pěnových náplní. Na roštu je položena studená pěna stejného rozměru, přičemž tyto dvě části jsou pak zabaleny ve snímatelném obalu z přírodních materiálů.

Novinky v naší nabídce ložnicového prádla jsou ušity ze 100% bavlněné tkaniny v plátnové vazbě. Je to velmi lehká, jemná a kvalitní krepová lůžkovina, která zaručuje snadnou a rychlou údržbu. Nemusí se žehlit.